euro-trademex
trademex
+48 22 625 45 15

Willa Monte
Zakopane

Lokalizacja

"Willa Monte” to nowa, prestiżowa inwestycja spółki Euro-Trademex. Nieruchomość usytuowana jest w reprezentacyjnej części Zakopanego przy ulicy Ogrodowej 1, zaledwie 50 metrów od Krupówek, głównego deptaka będącego wizytówką miasta.

Willa

Zwyczajem inwestora jest oferowanie klientom piękna lokalnej architektury i funkcjonalnych wnętrz. W przypadku Willi Monte nie mogło być inaczej. Butikowe apartamenty zaprojektowane przez architekta młodego pokolenia łączą piękno lokalnej tradycji ze współczesną wygodą. Wykończenie części wspólnych tworzyć będą najwyższej klasy materiały takie jak marmur czy granit.

Wyjątkowym atutem inwestycji jest to, że Willa powstała według projektu wybitnego architekta Karola Stryjeńskiego. Był on zasłużonym działaczem społeczno - kulturowym Zakopanego. W latach 1925-1926 poza Willą Monte zaprojektował Wielką Krokiew- skocznię narciarską oraz Mauzoleum Kasprowicza.

Obecnie deweloper tchnął w zapomnianą budowlę nowe życie. Inwestycja jest w trakcie przebudowy z planowanym terminem oddania na 4 kwartał 2020 roku. Spółka zachowała kameralność budynku oferując jedynie 14 apartamentów. Część z nich posiada piękny widok na panoramę Tatr. Jest to wyjątkowa cecha inwestycji położonej w centrum Zakopanego.

Budynek posiada 6 kondygnacji (5 naziemnych i 1 podziemną). Metraże lokali oscylują w granicach od 32 m 2 do 65 m 2 i składają się z jednego, dwóch lub trzech pokoi. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Euro-Trademex Sp. z o.o.

Katalog Inwestycji [plik pdf]

Więcej na stronie WillaMonteZakopane.pl