euro-trademex
trademex
+48 22 625 45 15

Polana Rysulówka
Kościelisko

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Zakopanem - Kościelisku w spokojnej i malowniczej okolicy. Dojazd do centrum Zakopanego i jego atrakcji zajmuje jedynie 10 minut.

3 wille

Apartamenty "Polana Rysolówka" to trzy wille - "Krokus", "Irys" oraz "Róża", usytuowane i zaprojektowane w sposób zapewniający z każdego apartamentu niezwykły widok na panoramę Tatr.

Architektura

Nasza inwestycja została zaprojektowana przez wybitnych architektów. Stylizacja Willi nawiązuje do lokalnej tradycji góralskiej architektury. Nie uznajemy półśrodków - do budowli użyliśmy tylko szlachetnych materiałów drewna i kamienia. rzeźbienia zdobiące balkony to stworzone wyłącznie dla nas niepowtarzalne projekty miejscowego wybitnego artysty rzeźbiarza Romana Witonia. Niepowtarzalną atmosferę tworzą nie tylko widoki na postrzępione szczyty Tatr, ale także inspirowany sztuką ludową styl zakopiański wypracowany przed laty przez Stanisława Witkiewicza.

Wnętrza

Nasze wnętrza charakteryzują się solidnym wykonaniem i artystyczna aranżacją. Całość inwestycji bogata jest w elementy drewniane i kute wykonane przez doskonałych podhalańskich rzeźbiarzy i kowali.

Każdy detal zaprojektowany jest aby udoskonalić harmonię wnętrza. Wyjątkowym elementem dekoracyjnym są kominki, które śmiało można nazwać małymi dziełami sztuki. Zdobią je ręcznie wykonane kafle, które układają się w krótkie tematyczne historyjki. Tworzą one wyjątkową atmosferę każdego apartamentu.

OTOCZENIE WILII

Dla komfortu Państwa wypoczynku przestrzeń wokół budynków została zaprojektowana przez architekta krajobrazu.

Roślinność regionu podkreśla wyjątkowość budowli. Z dbałością o Państwa relaks na świeżym górskim powietrzu, stworzyliśmy altanę wraz z grillownią w regionalnym stylu. Teren jest chroniony i monitorowany całodobowo.

Galeria zdjęć