euro-trademex
trademex
+48 22 625 45 15

Polana Sywarne
Kościelisko

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Zakopanem - Kościelisku w spokojnej i malowniczej okolicy. Dojazd do centrum Zakopanego i jego atrakcji zajmuje jedynie 10 minut.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie gór jak i w pobliżu popularnych szlaków turystycznych prowadzących do malowniczej doliny Małej Łąki, doliny Kościeliskiej oraz Drogi pod Reglami.

5 willi

Apartamenty „Polana Sywarne” to kameralny zespół pięciu Willi, znakomicie wkomponowanych w otoczenie. Poza funkcjami mieszkalnymi przewidziane są również funkcje rekreacyjne.

Wille rozplanowane są w taki sposób aby z każdego budynku był doskonały widok na panoramę Tatr.

Architektura

Budynki swą stylistyką nawiązują do unikalnej, lokalnej podhalańskiej architektury, co sprawia, że idealnie komponują się z otaczającym krajobrazem. Całość, również wnętrza, bogate w kamień, rzeźbienia i elementy kute.

Połączenie materiałów naturalnych z nowoczesnymi pozwoliło nam nadać budynkom reprezentacyjny styl. Części wspólne zostały wykonane z zachowaniem najwyższej staranności i dbałości o szczegóły.

OTOCZENIE WILII

Dodatkowym atutem naszej inwestycji jest sama działka, na której usytuowane są Wille. Ma ona ponad hektar powierzchni co umożliwiło stworzenie wielu zacisznych altanek, mostków nad wąwozami.

Dużą uwagę przyłożyliśmy do aranżacji zieleni aby „Polana Sywarne” stała się dla Państwa oazą spokoju i relaksu w sąsiedztwie tatrzańskiej przyrody. Dbając o Państwa potrzeby przygotowaliśmy również plac zabaw dla dzieci oraz grillownię.

www.apartamenty-koscielisko.pl

Galeria zdjęć